Aktuality

Print

Olomouc – Haitské nástěnné kalendáře na rok 2017 jsou tu. A pozor, neslouží pouze jako kalendáře, je totiž možné je i vybarvit. Nabádá k tomu přiložená pastelka i jejich design. Ti, kteří si kalendář pořídí, přispějí na vzdělávání haitských dětí, aktuálně také na obnovu haitských škol po hurikánu Matthew.

 

Kalendáře o velikosti A3 jsou částečně omalovánkami. Barevné fotografie haitských dětí zapojených do projektu Adopce na dálku zdobí i piktogramy, které prozrazují, o jaké budoucnosti dané dítě sní. Tyto piktogramy se dají vybarvit. Kalendáře jsou však navrženy tak, že potěší oko i těch méně hravých zájemců.

Kalendář je možné pořídit prostřednictvím finančního daru Arcidiecézní charitě Olomouc ve výši 200 korun. Tyto peníze Charita použije na vzdělávací projekt Adopce na dálku (trvá již 10 let) a na obnovu škol poničených říjnovým hurikánem. Své dotazy či objednávky zasílejte na e-mail: karolina.opatrilova@acho.charita.cz. Finanční dar přijímáme přímo na Arcidiecézní charitě Olomouc, Křížkovského 6 nebo pomocí bankovního účtu: 43-9935450227/0100, VS 2017. Děkujeme.

Karolína Opatřilová, ACHO